Vítáme Vás na CryptoMoneo.cz

O nás

CryptoMoneo je společnost založená především za účelem vývoje a výroby hardware, provozu serverů a pronájmu výpočetní kapacity. Z důvodu zvýšení objemu provozovaných serverů a celkového obratu společnosti si dovolujeme široké veřejnosti učinit  ojedinělou nabídku s možností  investice formou velmi výhodných dluhopisů. Naše práce se za předešlá léta projevila velmi zisková a tudíž jsme se rozhodli posunout ji naší společnost na vyšší úroveň.

Naše společnost Vám tudíž jako první v ČR nabízí ten nejbezpečnější vstup do světa investic do technologií budoucnosti.

V čem spočívá toto bezpečí?

Stejně jako Vy jsme prvotně mysleli na bezpečí vlastního kapitálu a z tohoto důvodu jsme naprosto vyloučili spekulace s kurzy kryptoměn na burzách. Taková investice  je v současné době velmi riziková a proto pro nás nepřijatelná, ve vteřině by totiž investor mohl ztratit vložené prostředky. U CryptoMoneo si můžete být jisti, že celou Vaší investici nikdy není možné ztratit což je velmi vysoká deviza.

Činnost naší společnosti totiž spočívá ve vývoji, výrobě a kompletaci speciálně uzpůsobeného hardwaru, který následně prodáváme nejen v ČR, ale je také nabízen v celé EU. Dále také tento námi vyvinutý a vyrobený hardware sami používáme ve vlastnímu provozu a proto jsme schopni poskytovat výpočetní výkon ostatním společnostem a živnostníkům. Zároveň nás také vlastní provoz nutí neustále inovovat a vylepšovat díky čemuž se držíme na špici výrobců tohoto druhu hardware.

Vaše investice bude tedy z větší části uložena v hmotném majetku a je tedy tou nejbezpečnější investicí budoucnosti.

 

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat na  invest@cryptomoneo.cz pro více informací nebo skrze kontaktní formulář.

 

Těšíme se na vzájemnou spolupráci

Tým CryptoMoneo